Użyteczność platformie Plus500

Platforma handlowa Plusa 500 imponuje bardzo jasne, czytelne i łatwo rozpoznawalne dla użytkownika interfejs.

Otwórz użytkownikowi programu łatwo i szybko w przeglądarce i zalogować się po prostu za pomocą swojego adresu e-mail oraz hasło wybrane przez siebie. Nawet początkujący użytkownicy znajdą się bez intensywnego szkolenia oraz na intuicyjnej platformie handlowej zarządzać i szybko znaleźć wszystkie ważne funkcje.

Lekkie potrącenia wygrywa Plus 500 za brak możliwości dostosowywania interfejsu użytkownika i pomoc online, która jest ograniczona do czatu na żywo.

Funktionent

Plus500 oferuje klientom do handlu online dwóch opcji. Z jednej strony, wszystkie instrumenty w jasny oprogramowanie handlowe Plus500 może być przedmiotem obrotu.

Są one dostępne dla systemu operacyjnego Windows, które mają system operacyjny XP, Vista, 7, 8 lub 10-

Ale nawet bez instalowania spekulować użytkownikowi przez Plus500, po prostu wywołanie WebTrader na stronie firmowej. Jednak dla obu opcji klienci mogą otworzyć konto w pierwszej kolejności z ranking brokerów forex opinie.

Plus500 analizę wykresu

Plus500 zdobywa jasny, przyjazny dla użytkownika platformy.
Oni wtedy mieć dostęp do tej listy można stworzyć zegarek, na którym oszczędzają interesujących kursów. Ponadto, użytkownicy muszą zobaczyć tendencje cenowe na opcji wykresu.

Jak typów wykresów, jednak tylko linia i wykres świecowy są dostępne. Z rachunku demo zainteresowani mogą wypróbować wszystkie funkcje dowolnej długości bez użycia prawdziwych pieniędzy.

Więc przede wszystkim przybysze mają możliwość powoli przyzwyczaić do CFD handlowych i nauczyć się lepiej ocenić swoje własne ryzyko. Niemniej jednak, należy położyć CFD broker zawsze cieszyć się z powodu ich ogromnej dźwigni z ostrożnością.

Bezpieczeństwo w Plus500

Oczywiście handel CFD zawsze niesie ze sobą duże ryzyko. Ponieważ może być ustawiona na wahania cen stu marginesu razy, prognozy zysku jest tak wysokie, jak na ryzyko straty.

Aby zawsze mieć pełną kontrolę nad zyskami i stratami, istnieje możliwość, aby określić granice wahań cen na Plus500. Potencjalna strata na progu bólu można ustawić i będzie upewnić się, że po osiągnięciu żądanej wysokości lotu produkt CFD jest odpychana. Plus500 gwarantuje swoim klientom kompleksową ochronę depozytową na podstawie Cyprus Securities and Exchange Commission.

Wejście danych wrażliwych, takich jak konta bankowe odbywa się Plus500 poprzez bezpieczne połączenie SSL.

Zgodnie z „rezerwy oraz uzgodnienie” Dla zainteresowanych szczegółowe warunki, ale te są napisane w języku angielskim.

Rachunkowość i opłaty

Jak XTB rozumieć wyłącznie jako CFD brokera, który ładuje dala jako podatku od transakcji finansowych lub handlowych opłat przy zakupie i sprzedaży zapasów.

Plus500 nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji oprócz rozprzestrzeniania. Ponieważ firma działa głównie jako daytrading pośrednika, opłaty za noclegi są ze względu na pobyt CFD jednak. Ponadto, koszty ponoszone są w trybie bezczynności dla konta użytkownika, które wynoszą dziesięć dolarów.

Dla opcji, które chronią przed nieoczekiwanie wysokich strat, takich jak gwarantowana przystanku, Plus500 zmartwychwstaje również opłatę w wysokości dziesięciu dolarów za handel.

Wsparcie

Pomoc telefoniczna nie jest firma oferuje prawdziwe, ale personel obsługa są jednak przez całą dobę za pośrednictwem czatu na żywo i za pośrednictwem poczty elektronicznej formularza do osiągnięcia.

Ponadto, różne funkcje handlowca są na stronie internetowej Plus500 w punkcie menu „Pomoc” opisanego szczegółowo i obowiązujących opłat i ryzyka przejrzyście opisane.

Praktyczne: Użytkownicy mają dostęp bezpośrednio za pośrednictwem platformy pomocy online, czat i krótki film wprowadzający. ale tylko dla początkujących więcej wideo tutoriali lub ofiary Webinar byłoby pożądane.

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *